Skip to content

Augalinis pienas per 30 sekundžių

Aprūpinti kūną tikru, sočiu ir naudingu maistu lengviausia, kai valgome namuose. Tačiau, išpildyti visus valgiaraščio užmojus užtrunka ne tiek jau mažai laiko. Augalinis pienas – ne išimtis. Iš pirmo žvilgsnio procesas nesudėtingas,  tačiau jei bent kartą gaminote, žinote, kad tai gali būti labai purvinas reikalas.

Originaliai augalinis pienas gaminamas per naktį mirkant riešutus, sėklas ar grūdus (pasirinkimas priklauso, nuo pageidaujamų pieno savybių). Vėliau smulkinant juos trintuvu su vandeniu, nukošiant, nuspaudžiant, išpilstant, išplaunant nukošimo maišelį, sutvarkant netvarką nuo spintelės ir t.t.

Todėl siūlau greitą sprendimą – augalinis pienas per 30 sekundžių!

Pienas per 30 sekundžių gaminamas iš riešutų sviesto. Tai gali būti jūsų pačių pagamintas ar pirktas natūralus riešutų sviestas, svarbu pasižiūrėti į etiketę, kad sudėtyje nebūtų konservantų. Pirmą kartą tokį pieną gaminau iš naminio žemės riešutų sviesto ir rezultatas gavosi puikus!

Taip paruoštas augalinis pienas turi kiek stipresnį skonį, nes riešutų sviestas paprastai ruošiamas iš kepintų riešutų, todėl jei norėtumėte jo išvengti rinkitės termiškai neapdorotą (raw) riešutų sviestą.

Ekonomiška, nes galite pasigaminti tiek pieno, kiek reikia konkrečiai tam kartui, net jei tai tėra viena stiklinė pieno.

Kadangi ruošiant riešutų sviestą riešutai nėra mirkomi, galutinis greitojo pieno variantas gali būti prasčiau pasisavinamas ir turėti mažiau naudingųjų elementų.

1 stiklinei augalinio pieno reikės:

  • 1/2 – 3/4 arb. š. riešutų sviesto
  • 200 ml vandens

Viską suplakite galingu mikseriu/blenderiu/trintuvu (iki šiol nežinau kaip teisingai tą daiktą vadinti) ir mėgaukitės puikiu augaliniu pienu! Jei norisi, ji papildomai galima pasaldinti ar pasūdyti.

Pasidalinkite savo įspūdžiais, jei išbandysite!

 

O žemiau kelios akimirkos iš riešutų sviesto gaminimo, kuriam recepto, tikiu, nereikia.

 

 

Pakomentuok pirmas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.